OFERTA BT LEMON DLA EKSPORTU I INNOWACJI

W związku z uruchomieniem Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, PO IR na lata 2014-2020, programów regionalnych - RPO oraz innych dotacji ze środków zagranicznych lub rządowych przygotowaliśmy specjalną ofertę dla przedsiębiorców i instytucji, którzy korzystając z dofinansowania lub po prostu pragnąc się rozwijać planują internacjonalizację swojej działalności.

Znakomity zespół profesjonalnych tłumaczy, posiadających szeroką wiedzę specjalistyczną oraz znajomość specyfiki kulturowej poszczególnych krajów, zapewni Państwu usługę tłumaczeniową na najwyższym poziomie, która będzie Państwa wizytówką w świecie!

Zapewniamy tłumaczenia pisemne:

 • dokumentacji technicznej zawierające dopasowanie kulturowe (pełne tłumaczenie produktów oraz usług)
 • wydawnictw (katalogi, informatory, foldery, czasopisma,książki, przewodniki)
 • materiałów związanych z marketingiem międzynarodowym, w tym materiałów reklamowych oraz tłumaczenia i lokalizacji stron internetowych
 • dokumentów biznesowych takich jak: umowy, porozumienia, korespondencja i in.
 • wyników prac badawczych umożliwiających wdrożenie ich na arenie międzynarodowej
 • aplikacji o granty do programów międzynarodowych (m.in. Horyzont 2020, COSME)
 • ofert przetargowych i dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o zagraniczne zamówienia publiczne
 • dokumentacji niezbędnej do uzyskania patentów, ochrony towarowej, certyfikatów, świadectw i atestów
 • badań rynków zagranicznych

Zapewniamy tłumaczenia ustne w zakresie:

 • formalnych i nieformalnych rozmów biznesowych budujących relacje z zagranicznymi partnerami i Klientami
 • negocjacji warunków współpracy
 • obsługi tłumaczeniowej i technicznej (profesjonalny sprzęt do obsługi tłumaczeń wielojęzykowych) różnego typu branżowych przedsięwzięć takich jak targi, wystawy, pokazy, degustacje, misje, seminaria, konferencje i in.

Kierujemy naszą ofertę przede wszystkim do firm, konsorcjów, klastrów (ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich przedsiębiorstw - sektor MŚP), instytucji otoczenia biznesu - IOB, jednostek naukowych i wspierających innowacyjność, specjalnych stref ekonomicznych i in. Realizujemy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Polski i Europy.

Gwarantujemy Państwu dobór najwyższej klasy tłumaczy, specjalistów z poszczególnych dziedzin biznesu, dzięki czemu przetłumaczone teksty staną się Państwa wizytówką w świecie, a spotkania biznesowe pozostaną wolne od kulturowych faux pas.


 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.lemonbt.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.