• DOLMETSCHERDIENST UND KONFERENZTECHNIK
  • ÜBERSETZUNGSLÖSUNGEN FÜR UNTERNEHMEN UND INSTITUTIONEN
  • ÜBERSETZUNG VON UNTERLAGEN ZU EU-PROJEKTEN

Über uns

Biuro Tłumaczeń LEMON istnieje od 2000 roku i przez cały czas swojej działalności stale rozwijamy zarówno zakres naszych usług jaki i procedury funkcjonowania samego biura.

Stawiamy na jakość i profesjonalizm. Szczególną uwagę zwracamy na kompetencje zawodowe oraz doświadczenie współpracujących z nami tłumaczy. Nad ich pracą czuwa z kolei zespół weryfikatorów, dbających o poprawność językową ich tłumaczeń.

Stawiamy na innowacje. Nasi tłumacze pracują na specjalistycznym oprogramowaniu wspomagającym proces tłumaczenia. Pozwala to zoptymalizować ich pracę a także koszty oferowanych przez nas usług.

Stawiamy na przejrzystość i współpracę z Klientem. Każde tłumaczenie, nawet w obrębie tej samej dziedziny, jest inne, a jego charakter zależy jego docelowych użytkowników. Dlatego już na etapie wyceny podejmujemy ścisłą współpracę z Klientem, aby bazując na stosowanej przez niego terminologii zrealizować zlecenie zgodnie z określonymi przez Klienta wymogami, budżetem i terminami.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.lemonbt.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.