Współpraca

Zapraszamy do współpracy doświadczonych i rzetelnych tłumaczy i weryfikatorów wszystkich języków europejskich.
Nieustannie poszukujemy osób o przynajmniej kilkuletnim udokumentowanym doświadczeniu w tłumaczeniu pisemnym lub ustnym, specjalizujących się w jednej lub kilku dziedzinach. Zasady współpracy z tłumaczami reguluje Umowa ramowa, zawierana z każdym nowoprzyjętym tłumaczem lub weryfikatorem.

Zainteresowanych współpracą prosimy o wypełnienie naszej Ankiety Tłumacza (plik word) i przysłanie jej do nas wraz z CV emailowo na adres paulina.filippi@lemonbt.pl lub pocztą: Paulina Filippi, ul. Kotlarska 29/1, 50-120 Wrocław

Lemon Biuro Tłumaczeń
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.lemonbt.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.