Wycena

Ponieważ każde zlecenie jest inne od wszystkich pozostałych, a indywidualne potrzeby każdego Klienta zawsze traktujemy priorytetowo, dlatego też każdorazowo, na podstawie przekazanych nam przez Państwa informacji, przygotowujemy bezpłatną wycenę usługi tłumaczeniowej zapewniając najwyższą jakość  realizacji i najkorzystniejsze warunki cenowe.

Aby uzyskać bezpłatną wycenę tłumaczenia pisemnego wystarczy wysłać na adres biuro lemon materiał do przetłumaczenia, informację na jaki język/i ma być przetłumaczony tekst oraz termin realizacji zlecenia.

Aby uzyskać bezpłatną wycenę tłumaczenia ustnego lub tłumaczeniowej i technicznej obsługi eventu prosimy Państwa o podanie (via e-mail biuro lemon lub telefonicznie +48 71 327-64-15) następujących informacji:

  • język/i podlegające usłudze
  • rodzaj tłumaczenia (symultaniczne, konsekutywne)
  • miejsce i rodzaj eventu (np. konferencja, seminarium, spotkanie biznesowe)
  • ilość osób uczestniczących w wydarzeniu
  • rodzaj profesjonalnego sprzętu do obsługi tłumaczeniowej (np. słuchawki, kabiny)

My jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie doradzimy wybór najkorzystniejszego dla Państwa rodzaju usługi czy dobór odpowiedniego sprzętu, tak aby mieli Państwo gwarancję wyboru usługi na najwyższym poziomie jakościowym z zachowaniem jak najkorzystniejszych warunków cenowych.

Każda wycena i tłumaczenie objęte są klauzulą poufności, co oznacza, że poza pracownikami biura i tłumaczami nikt nie ma dostępu do przekazanych nam treści.

Realizacja zlecenia - Tłumaczenia pisemne

Na każdym etapie realizacji zlecenia mogą Państwo kontaktować się z nami drogą elektroniczną lub telefonicznie pod numerem telefonu: 71 327 64 15

Usługa tłumaczenia jest realizowana zgodnie z informacjami ustaleniami w zamówieniu.

Na każdym etapie realizacji tłumaczenia dbamy o najwyższą jakość naszych usług.

  • Wszystkie teksty do tłumaczenia podlegają wstępnej analizie pod kątem językowym i rzeczowym. W razie potrzeby poprosimy Państwa o wyjaśnienie i/lub dostarczenie wykazu skrótów lub fachowych określeń stosowanych Państwa firmie.
  • Tekst przetłumaczony przez tłumacza tekst trafia do weryfikatora, który sprawdza jego poprawność.
  • Gotowe tłumaczenie, w zależności od ustaleń, wysyłamy pocztą elektroniczną lub przesyłką poleconą, można je również odebrać bezpośrednio w sekretariacie Biura.
  • Do tłumaczenia dołączona jest faktura z 7-dniowym terminem płatności

Realizacja zlecenia - Tłumaczenia ustne

Usługa tłumaczenia ustnego jest realizowana zgodnie z ustaleniami zawartymi w zamówieniu, w którym określa się miejsce i czas trwania tłumaczenia, liczbę uczestników a także ew. koszty związane z dojazdem i pobytem tłumacza na miejscu pracy.

W przypadku tłumaczeń konsekutywnych oraz asysty tłumaczeniowej podczas rozmów telefonicznych podstawą do rozliczenia jest 3-godzinny blok, rozliczeniu podlega także każda kolejna godzina pracy tłumacza. Tłumaczenia konsekutywne i asysta są wykonywane przez 1 tłumacza.

W przypadku tłumaczeń symultanicznych podstawą do rozliczenia jest 4-godzinny blok tłumaczeniowy, rozliczeniu podlega także każda kolejna godzina pracy tłumaczy. Tłumaczenia symultaniczne, szczególnie podczas konferencji, sympozjów czy seminariów wykonywane są przez 2 tłumaczy.

W przypadku tłumaczeń wyjazdowych do kosztu tłumaczeń doliczyć należy koszt dojazdu i pobytu tłumacza na miejscu zlecenia.

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.lemonbt.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.