Tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne, obsługa konferencji

Od 2001 r. współpracujemy na stałe z zespołem doświadczonych tłumaczy, weryfikatorów i specjalistów z różnych dziedzin. Z roku na rok rozrasta się także grupa naszych współpracowników w Polsce i w Europie.

W naszej ofercie mamy tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne wraz z obsługą konferencji oraz usługi dodatkowe, jak weryfikacja tłumaczeń, korekta i redakcja tłumaczeń przeznaczonych do publikacji, korekta prac dyplomowych i licencjackich itp.

Wykonujemy tłumaczenia na wszystkie języki europejskie.

Poufność

Każda usługa tłumaczenia objęta jest klauzulą poufności, co oznacza, że poza tłumaczem i pracownikami biura nikt nie ma dostępu do treści zlecenia.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.lemonbt.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.