O nas

Biuro Tłumaczeń LEMON działa od ponad 15 lat. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi językowej przedsiębiorstw oraz Klientów instytucjonalnych i indywidualnych w ponad 35 językach.

Indywidualne rozwiązania dla każdego Klienta to nasza dewiza, która oznacza profesjonalne oraz indywidualne podejście uwzględniające wyjątkowe potrzeby danej firmy lub instytucji. Każde zlecenie jest inne od pozostałych, dlatego tak dużą wagę przykładamy do komunikacji i współpracy z naszymi Klientami na każdym etapie realizowanego zlecenia

  • Działamy zgodnie z zgodnie z europejską normą jakościową PN-EN 15038, co oznacza, że każdy tekst przechodzi przez kilkuetapowy proces realizacji
  • Dotychczas zrealizowaliśmy ponad 5 tysięcy projektów tłumaczeniowych
  • Przetłumaczyliśmy kilkadziesiąt tysięcy stron rozliczeniowych dokumentów w tym: dokumenty biznesowe, strony internetowe, prezentacje, materiały marketingowe, dokumenty techniczne i in.
  • Wiele z tłumaczonych przez nas tekstów publikowanych jest w obcojęzycznych pismach branżowych figurujących na tzw. Liście Filadelfijskiej (ISI Master Journal List).
  • Nasi tłumacze poświęcili tysiące godzin na tłumaczenia ustne zarówno konsekutywne jak i symultaniczne i szeptane

W naszej pracy stawiamy na:

JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM - szczególną uwagę zwracamy na kompetencje zawodowe oraz doświadczenie współpracujących z nami tłumaczy. Nad ich pracą czuwa z kolei zespół weryfikatorów, dbających o poprawność językową ich tłumaczeń.

INNOWACJE - nasi tłumacze pracują na specjalistycznym oprogramowaniu wspomagającym proces tłumaczenia. Pozwala to zoptymalizować ich pracę a także koszty oferowanych przez nas usług.

PRZEJRZYSTOŚĆ I WSPÓŁPRACĘ Z KLIENTEM - już na etapie wyceny podejmujemy ścisłą współpracę z Klientem, aby bazując na stosowanej przez niego terminologii zrealizować zlecenie zgodnie z określonymi przez Klienta wymogami, budżetem i terminami.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.lemonbt.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.